Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Abortet

Pershendetje dr. Kam bere disa her pytje nga halli falimderit per mirkuptim problemi im esht ky un pasi pata dy aborte te njepasnjeshme bera hsg dhe me doli mitra me anamali ne form zemre aty dyshun qesht shkaktari i aborteve pasi gjitha analizat me dolen mir pastaj un pas pauzes diku 7 muj mbeta prap shtatzan mirpo i njejti problem nuk zhvillohet fryti te ceki se burri ka be vetem spermogramin ka dal 80% levizshmeria tjera ska bo pres nje keshill nga ju punete mbar

Diana Hoxha (1 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Diana

Edhe anomalia e mitres eshte shkak per abort. Por per te vleresuar gjendjen rekomandohet te besh disa analiza dhe ekzaminime. .

Nese e shikon te arsyeshme me kontakto me numrin 0692033965, per t'i dhene zgjidhje problemit.

Gjithe te mirat.

 

Diana Hoxha (1 vite më parë)
Faliminderit per pergjigjen mirpo un e kam ber nje nderhyrje kirurgjike ne miter kam rregullu at problemin e mitres kam hek septumin mirpo prap mdodhi aborti

/komuniteti