Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Sinus pilonidalis

e nderuara mjeke un jam 27 vjecare ka nje kohe te gjate qe tentoj per shtatzani perkunder asaj se analizat hormonale dhe strishot te gjitha me kane dale ne regull burii eshte me spermogramen normale un skam ngel shtatzane. por para 1 jave jam operuar nga sinus pilonidal dhe kirurgu me tha kjo ka fillu te mbledhe qelb dhe tani ka dhene shenjat qe e kisha dallu pytja ime eshte a ka ndikuar qelbi ne organizmin tim qe mos ngelem shtatzane sepse keto dy muajt e fundit gjithmone jam ndjere e lodhur shume dhe e keputur kirurgu me tha e kam pas nga sinusi. me falni qe e zgjata pak ju falemnderoj paraprakisht per pergjigjen. me respekt Krenarja

Lale K Memedi (12 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje

Gjendja e renduar qe ke ankuar mundet te kete ardhur nga infeksioni por ky nuk eshte shkak per mos mbetjen shtatzene.

Meqe si cift, nuk keni asnje problem ne shendetin tuaj riprodhues po te kerkoj te benin nje keshillim se bashku ne kliniken ku une punoj, per te vleresuar shendetin tuaj riprodhues ne drejtime qe vleresoj nga sa ti shkruan se nuk i ke bere .

Paraprakisht me tel ne numrin 0692033965

Gjithë te mirat.

/komuniteti