Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Rreth analizave shtatzani

Pershendetje dr Un sot i bona analizat urine hemogram glikemi Kto te gjakut mkan dal shume mire po te urines sa i pash une mkishin dal mjaft kripera te acidit urik  Leukocite 4-6 Qeliza epiteliale 15-20 Kontrollen se kam edhe 3 jave e kto laborator sme tregun fort veq than urina te ka dal keq e jam bo merak jam shtatzan 25 jave po kom edhe gur ne veshka  Flm nese me sqaroni

Nuar 2013 (10 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Nuar

Te rekomandoj te besh edhe nje urokulture, per te orientuar mjekun per trajtimin me efikas.

Analizat tregoja mjeku urolog, mjeku qe njeh situaten tende te veshkave per te dhene trajtim te specializuar.

Gjithe te mirat.

/komuniteti