Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Rreth testit te shtatzanise

Si jeni atehere doktor un me 8 mars kam ber nje test me ka rezultu viza te C edhe te T nje tjeter me e holl edhe e zbeht Po dukesh te nesmen bera 1 tjeter ajo dukesh akoma me shum Po prap e holl.. Sot bera 1 tjeter edhe me doli thuajse negativ vija e dyt me zor dukesh.. testin e par e kam ber 7 dit para ciklin.. kam pir clomid kte muaj a mendoni se ndikon ajo te testet pozitive.. dmth jan fallsopozitive.. ju lutem Po pres prgj..

Klaudia Sulejmani (1 vite më parë)

Dr. Mr. Sc. Shpend Ramadani - Specialist gjinekolog - obstetër
Gjinekologja përgjigjet
Dr. Mr. Sc. Shpend Ramadani

Përshëndetje Klaudia,

Bëni një beta hCG dhe do të fitoni informacione më të sigurta.

/komuniteti