Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Crregullimet

Dashta me ju pyt jam me merak. Mestracionet prej se jam martu mu kan qrregullu shum pak ma par sum kan ardh gati 4 muj edhe kesh te gjinekologu edhe mtha mir je osht normale qe nuk tkan ardh mkshyri krejt mkontrolloj tha mir je mi qiti do tableta duphaston mtha perdori 10 dit mas 10 dite nderprej edhe t vin masi i kryta pas 4 ditve m erdhen bajagi si shum majten 6 dit u kry mujin e kalum tani edhe amalizat mi dergun mshpi so kurgjo mi shqetsu osht notmalr gjendja jote tash ket muj prap si kam ajo kisje ma dha duphastonin me mi rregullu tash prap kom vones 7 dit edhe mestracionet e bardha pom vin tash a muni mem ndihmu diqka se edhe jam ba shum marak faleminderit shum kom pas kontroll t gjith trupit

W Sss (8 muaj më parë)

Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa - obstetër - gjinekolog
Gjinekologja përgjigjet
Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa

Përshëndetje Vlora,

Cikli i çrregulltë duhet të trajtohet pak më gjatë, prandaj lajmërohuni për vizitë sepse duhet t'ju udhëzojmë të bëni edhe disa analiza.

/komuniteti