Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-kardiologun

Vrima ne zemer

Pershendetje doktoresh kam djalin 17 ditesh kur linda mjeket konstatuan qe ka 2 vrima 7 mm a mbyllen keto vrima a jan te rrezikshme me ktheni pergjigje ju lutem jam shum e shqetsuar

Anduena Anuar Krasniqi (6 vite më parë)

Dr. Daniela Teferici - kardiologe
Kardiologu përgjigjet
Dr. Daniela Teferici

Pershendetje Anduena!

Djalit duhet ti besh nje vleresim nga nje kardiopediater ; vleresim ekokardiografik, pra duhet nje eko zemre per te pare nese vertet ka vrime ne zemer dhe eshte problematike apo jo.

/komuniteti