Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nje shqetesim!
Nena djali po mdel me falni shprehje ne nevoj me ngjyr gjelbert po krejt mshelt ngjyra,nuk pk di a ka mundsi qe po i dho ilaqe per gjak se esht pak anemi,apo pse? Spo dia me shku tek mjeku..
Baby Boy2018 (2 vite më parë)
Baby Boy2018 (2 vite më parë)
Dje jon bo nje jav qe kom Fillu,kekroj falje qe skom mujt me shkru po vjehrres i ka dek baba e ne pamje tash musafir e fmia vogel..mjeku mka thon dy jav me Ja perdor..tole analizat i kan dal mire elha mdu lilah prej all ahut..
Arta A A (2 vite më parë)
Une kam perdore tableta per hekur por ne momentin qe i e tejkalova dozen e pata ate problem, keshtu qe kujdes mos ia ke tejkaluar edhe ti
Arta A A (2 vite më parë)
Une kam perdore tableta per hekur por ne momentin qe i e tejkalova dozen e pata ate problem, keshtu qe kujdes mos ia ke tejkaluar edhe ti
♥ Jona ♥ (2 vite më parë)
Nga terapia per hekur e kryen ashtu nevojen mos u bej merak..
Mila Gashi (2 vite më parë)
Baby boy sa vjet i ka djali edhe qfar ilaqe pi jep se edhe qiken e kam pa gjaksi pak
Ttoole1 ... (2 vite më parë)
Baby boy si je zmr djali a esht mir a i kn dal rezultatet e analiza ve qe ja ke dergu jasht shtetit shpresoj te jete mire gjithqka e per jashtqitje edhe une mendoj njejt si nanat tjera
Anik. A (2 vite më parë)
kjo eshte per shkak te ilaqeve qe i ka per pagjaksi te cilat permbajn hekur , ashtu e kryn nevojen . Mos u shqetso !
Nana E Lumit (2 vite më parë)
Pershendetje, ilaqet per gjak dhe hekur zakonisht shkaktojne erresim te ngjyres se nevojes. Kete e di sepse kam pasur une rast si e rritur e qe mendoj se ndikon njejt edhe tek bebet.
Boa Shq (2 vite më parë)
Baby boy ka nartht djali per ta del ashtu ose nese e ke ne gji e ke hanger ti dica td gjelber ndikon edhe ajo

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?