Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

operacioni ne shtatzani
Pershendetje nena, me ka dale nje kist ne dore dhe operacionin e kam pas nje muaji me anastezi lokale(pirje vetem e krahut) eshte operacion i lehte , operacionin nuk mund ta shty me shum per arsye qe jetoj jasht kosoves dhe terminet mjeket ketu i lene shume larg , a e di ndoj kush a mundem me operu doren me anastezi lokale nese jam shtatzane?
DinaSijarina (3 muaj më parë)
Bebi Noar (3 muaj më parë)
Po mundesh pa problem, se un para 3 muje kisha dhimbje dhembi, dhe me than operacion mi bo mjekja ma ka leju, ama un skom hy se skom guxu,
DinaSijarina (3 muaj më parë)
Faleminderit për përgjigje! Ju pershendes!
Pranvera ? (3 muaj më parë)
Po mundesh pa problem
Arieta D (3 muaj më parë)
Spo besoj qe ka ndonje problem, plus qe mjekeve sigurisht u ke trego qe je shtatzene.

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?