Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Spiralja
Pershendetje nana .
Dashta me ju pyet per spiralen?
Ju qe jetoni ne ks sa ka kushtu vendosja e spirales privat,
Edhe efektet ju lutem mi tregoni pasi e keni vendos .
Shendet dhe gjitha te mirat.
Rizuana Ime (3 muaj më parë)
Rizuana Ime (3 muaj më parë)
Shpresa e ka 20 euro kontrollen ndersa bajrami 30 por beso ma mir ja vlen me i bo kontrollat me te shtrejta e te doktor me te mire e me apararura me te mira se sa te ajo qe ska dy lidhje. Shoqes teme sja ka vrejt infeksionin i ka lind beba me infeksion ne mushkni e ne zorr u detyru me operu beben e porsalindur dhe 6 jav pas lindjes beba ka qendu ne inkubator. Mi tregoj edhe dy raste edhe me te renda se kjo por pe la me qekaq. Ty in sha all ah te shkon qdo gje mbar e mire shendet.
Bebi Noar (3 muaj më parë)
Ne rregull e dashur, un ne fillim kam percjell shtatzanin te shpresa, por ma shum kqyre veq per pare qdo her analiza s trisho e qesi sene mka shti me bo, edhe e ndrrova, edhe qmimet beso i kan rritur shum, jemi tu jetu kosov 40 euro ni kontrroll esht e tepert sipas mendimit tim, vendose zemer ku ta merr mendja jote, puthje
Rizuana Ime (3 muaj më parë)
E dashur faleminderit se fola me nje shoqe per me ja marr nr po nuk ma livdoj hiq doktoreshen fatkeqsisht. Une shtatzanit i kom percjell te dr Bajrami kismet edhe spiralen duhna qaty me vendos . Shendet ty dhe shtatzani te mbare .
Bebi Noar (3 muaj më parë)
Hiq kurgjo e dashur qe don te jap nr kontaktues
Rizuana Ime (3 muaj më parë)
Faleminderit shume laura
Bebi Noar (3 muaj më parë)
Te doktorresha Minire, gjindet tek shtepija.e bardh, esht shum mjeke e mir un shtatzanin e ndjeki tek ajo,
Rizuana Ime (3 muaj më parë)
Edhe un jam prej ferizaj te cili dr kushton kaq?
Bebi Noar (3 muaj më parë)
Ne ferizaj kushton 40 euro, tek dikush ka dhimt edhe sun e mban se sbesoj qe ka naj efekt tjeter, veq qe kur isha kontrroll e pash qimin 40 euro
Rizuana Ime (3 muaj më parë)
Shum faleminderit per pergjigje
Anika 23 (3 muaj më parë)
une skom ndje najfar dhimbje te madhe,veqse siklet thojsha pale qka osht.nje pickim i vogel,e gjith procedura per 15 min u kry.
Rizuana Ime (3 muaj më parë)
A po kishe dhimt a najsen
Anika 23 (3 muaj më parë)
po ne privat,ne prizren.
Rizuana Ime (3 muaj më parë)
Anika a e ke vendos ne privat ?
Anika 23 (3 muaj më parë)
une e kom vendos qe 1 muaj,mka kushtu 50 euro,per 5 vite e kom.Tash jom me cikel,po kom ma shume ne sasi dhe dhimbje me te medha se pa spiralen.Per kto efekte mi ka bo te ditura edhe gjinekologia ,diqka tjeter eshte heret me theksu,ta shohim ne vazhdim.
Blerina ... (3 muaj më parë)
50-70-100 nvaret prej vendit ku e vnon.

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?