Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Herbalife
Pershendetje nena, desha t’ju pyes ne lidhje me produktin per dopsim herbalife, pervaojat e juaja, a ja vlen me perdor, dhe si sillen çmimet, ju faleminderit????
Ela Ela (1 vite më parë)
Dorina Tina (1 vite më parë)
Erta ne tiran nuk ka , po nese don numrin e shoqes time dhe bisedon dhe ajo ndoshta mund ti dergoj ne shqiperi
Erta J (1 vite më parë)
Oki dorina flm
Dorina Tina (1 vite më parë)
Po besoj qe ka pasi qe edhe ne shtetet e jashtme perdoret dhe gjindet ateher besoj edhe ne shqiperi ka , nje numer ne internet e gjeta per ne tiran po se di sa eshte i sakt , mundem me pyt shoqen time me von nese te intereson
Erta J (1 vite më parë)
Po ne tirane ka ?
Dorina Tina (1 vite më parë)
Erta produkti quhet herbalife
Erta J (1 vite më parë)
Nuk po e gjej kete faqe ne instagram , qe mund te gjej produktin per donesim :/. Me ndihmoni pak me emrin e produktit?
Dorina Tina (1 vite më parë)
Pershendetje ela nje shoqe e imja punon ne herbalife ne pejë, spo di ne cilin qytet je ti ? Ajo e lavdon shum dhe shpesh mi dergon fotot se sa shum kan pas sukses e jan dobesuar , qmimi per nje shake dmth ajo te bon 1 muaj eshte 40 euro vetem per mengjes , kurse per dobesim po u duhke dy her ne dite -dy kutia per nje muaj . Dy kutia per nje muaj perfersisht 80 euro per me shum muj me ta dergu numrin e saj bisedon ti me mir me te
Ela Ela (1 vite më parë)
Arieta, faleminderit do e provoj ta shikoj:)
Arieta D (1 vite më parë)
Une nuk kam perdore, nje koleg ne pune e ka perdore dhe ka pase sukses shume, ne pauze gjithmone e pinte nje nga ato gotat e tyre dhe aq ka qene gjate orarit te punes 9 deri 5 edhe thoshte qe nuk po e ndij untjen, ndonjehere kur e ndjente merrte kafe. Per cmim kam harru, nese nuk gaboj afersisht te 25 euro ka qene nje kuti, mund te jem gabim. Ose 30 euro gjithe muaji. Mos e mer reference cmimin.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?