Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

per syneti
Nena a jeni mir a din naj kush a jepin nkosov rroba te synetis me qera per nje dit se po mdoket shtrejt 130€ me ja ble plus mo smundesh me ja vesh kerkund as send po mdoket shtrejt nqofse dini kallxom dikush faleminderit
Trinki Trinki (4 ditë më parë)
Nora K (4 ditë më parë)
Kqyre qaty ne baby shop besiana mundesh me porosit online ka plot modele ose mbasi qe je ne peje ne baby shop bertoni.
Laura 12 (4 ditë më parë)
Teper shtrejt, sja vlen per 3 or
Trinki Trinki (4 ditë më parë)
ne peje sod 130 nuk mu dok e arsyshme aq shtrejt per dy tri or spo di
Laura 12 (4 ditë më parë)
Ku i ke pa kaq shtrejt, ki ka 30-35 euro e dashur deri moshen 13-14 vjeq
Herolinda Robelli (4 ditë më parë)
val-lah se di qa met than sbesoj qe jepin me qera.
Nora K (4 ditë më parë)
Pershendetje, rroba per syneti kom pa tek baby shop besiana ne prishtine 35 euro deri ne moshen 13 vjeqare. Ma e arsyeshme se mi mar me qera mendimi im

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?