Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje
Kame linde qe 2 jave e sot me ka ardhe qumshti shum e jame me teleashe temeperatur e ethe a ka mundesi te me tregoni si ti shliroje gjirin pake
Hm V (2 javë më parë)
Hm V (2 javë më parë)
Dina flm shume me jete tegjate bebushin/en
Hm V (2 javë më parë)
Erina 4 flm shume per kohen qe gjete me mu pergjigje
Dinaaaa ....... (2 javë më parë)
Hm V meri 2 shishe te plastikes mushi me val e vlon edhe majat e gjinjeve i shti edhe prej nxehtit te rrjedh qumshti un kshtu ja kam bo se edhe un qe 3 jav kam lind.
Erina 4 (2 javë më parë)
e dashur urime lindjen me jet te gjat hyn ben tush me uje te nxeht sa mundesh me duru edhe masazhoj gjinjet gjat tushit te lirohen edhe merr fleta te lakres vendosi ne gjinje te ndihmojne shume

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?