Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cista dhe leng i lir
Nëna isha sot te mjekja dhe ma vertetoj shtatzanin mtha 4 jav ama pak me shqetsoj se tha ne anen e majt i ke dy cista jo shum te medha e ne anen e djatht leng te lir deri ktu tha fetusi mir po doket e dy jav tha veq me pushu shum edhe iniksone gjdo 4 dit kam edhe vitamina e kto normal, a keni ndegju ksi rasti qka mundeni mem than faleminderit
Rea . (2 javë më parë)
K K (2 javë më parë)
jo se kam kuptu
Sarasara A (2 javë më parë)
Une jo veq pak dhimt tek ana e djatht..
Ana J Hoti (2 javë më parë)
A e keni kuptu kur ju ka shperthy cista a keni pas sekrecione?
Sarasara A (2 javë më parë)
E kom pas edhe une cisten edhe mjeku mka thon eshte mir nuk eshte diqka rrezik,Hormone ciste edhe mtha largohet vet e ashtu ndodhi.Shtatzani te mbar.
K K (2 javë më parë)
loqk per cist kam pas edhe un mu ka forum ne javen e 7 te shtatzanis ateher kur ja degjova edhe te rrahurat e zemres se bebes po nuk kam perdor kurgja terapi mka than shperthen vet edhe mka shperthy ne javet ne vazhdim
Flutra B (2 javë më parë)
Qika migjes teme shtatzan osht mujin e 9 tash hi ajo nfillim qeshtu e ka pas ni cist nfakt amo gjinekolgjja sja ka ba problem i ka than tu rrit beba tjeket tash ska problem

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?