Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Zvogelimi i gjirit!!
Pershendetje nena. Ju lutem a eshte normale te zvogelohen gjinjte? Kam pasur dy femijet ne gji, dhe tani verej se dukshem me jane zvogeluar a i ka ndodhur dikujt?
Linda ... (3 muaj më parë)
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Per dy muaj eshte normale kur i shtrydh me dal langu ashtu,por mbasi nuk ke rrjedhje te pa kontrolluar edhe kjo me kohen largohet.Nqs shkon gjat e ben nje vizit te gjirit sa per te heq merakun.
Dessarta K (3 muaj më parë)
Linda nese i ke nda tani shpejt femijet nga gjiri esht normale te zbogelohen sepse largohet qumeshti un kam dy muaj e kam nda gocen me esht humbur gjiri fare esht thare
Linda ... (3 muaj më parë)
Faleminderit ana dena. Mah-babies bebin e kam largu nga gjiri qe dy muaj
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Linda po kur i ke largu fmit nga gjiri ti,sepse nese i ke largu von tash eshte normale e nese moti ateher duhet shiku prolaktinen
Ana Dena (3 muaj më parë)
Jo duhet te behen analizat hormonale nese te rrjedhin akoma...esht per shkakk te nivelit te prolaktines , ka mjekime
Linda ... (3 muaj më parë)
Faleminderit shume mah-babies po nese e shtrydhe a eshte normalr te dal leng i holle?
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Po Linda kjo i ndodh shumices se nenave gjidhense,si shkak qe gjendrat e qumeshtit hiqen.Dhe gjoksi ashtu behet si i varur,dhe mbetet lekur me shum se qkishte me pare.

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?