Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

ne det
pershebdetje nena eshte hera e pare qe shkruaj ,jam shtatzene ne javen e 33+3 doja te ju pyesja se a mund te shkoj vikend 3 dit ne shengjin si mendoni ju ??
Ema Dyla (1 vite më parë)
D E S A * 93 * (1 vite më parë)
Ema shko pa problem,vetem se paradite dhe pasdite dil ne plazh ndersa ne mesdite ne kohen e drekes jo. Kalo bukur e shtatzani te mbare .
Rina Anir (1 vite më parë)
Ema une kam qen 30 javeshe shtatzan kur kam shku ne pushim super kom kalu nje jave kom ndejt asnje problem se kam pas. fillimisht e kom pyet dr mandej kom shku.
Aresa Zajmi (1 vite më parë)
Prsh.ema Po moj pse jo mundesh me shku edhe un kur jam kan ne shtatzanin e par kom shku ndeti shpesh se kom jetu afer detit e nuk kom pas probleme.knaqu :)
Ema Dyla (1 vite më parë)
dessarta k faleminderit shume ????
Dessarta K (1 vite më parë)
Ema po mundesh pse jo vetem kujdes oret e vapes ne drek mos dil ne diell rri ne hije dhe pi shum uje mos dehidratohesh ja kalofsh mire:)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?