Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Myku te bebi
Prsh nena, dashta me ju pyt per bebin ju ka bo myku ne goje, e kom pas te mjeku jom tu ja perdor Daktarin gel po prej te shtunes nuk ju ka hek hala, a osht normale a mduhet me kontrollu prap
Uvejsa . (3 muaj më parë)
K K (3 muaj më parë)
perdori nestatin nystain se tjeter sen sja hek mykun un qikes 3 a 4 her i kam perdor see ju kthejke mas 1 mujit
Uvejsa . (3 muaj më parë)
Flm shum arieta
Arieta D (3 muaj më parë)
Qumeshti eshte gjithe gjuha si njejte shtrese e bardhe, sidomos bebet me gji qe jane, e myku duket vende vende bardh. Qumeshtin kur mundohesh me pastru me garze psh nuk hiqet, myku hiqet kur e ferkon. Une kam dyshu te djali qe e ka myk mjekja me tha e ka myk, por ai e kish pase nga qumeshti krejt. Dmth ska pas myk asnjehere.
Uvejsa . (3 muaj më parë)
Nuk e di qysh muna me dallu a osht hala myk a prej qumshti
Arieta D (3 muaj më parë)
Mos e ka nga qumeshti

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?