Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Emra per vajza
Prsh nana uroj te jeni mir ju dhe femijt e juve.motren e kam shtatzan edhe e ka vajz tani po kerkojm emra mi shkruani edhe ju disa emra qe tja tregoj.
Aresa Zajmi (3 muaj më parë)
Aresa Zajmi (3 muaj më parë)
Faleminderit pranvera
Pranvera ? (3 muaj më parë)
Ohana edhe bora me pelqejn teper
Aresa Zajmi (3 muaj më parë)
Faleminderit tgjithave te gjith emrat e mir qenkan do ja tregoj
D E S A * (3 muaj më parë)
Sumeja si emri i vajzes time ,armela uerda mbesat e mia.
Dinaaaa ....... (3 muaj më parë)
Vajza ime emrin e ka amela.E vajzat e motres melina dhe nejmira shpresoj qe ti pelqej ndonjeri se shum zor me vendos per emer.
Nota B (3 muaj më parë)
Elina, mjalta , duana ,lunna ,
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Hana,fjolla,dua,puhiza etj
Arieta D (3 muaj më parë)
Ana hana elena jana rrita
Ema Dyla (3 muaj më parë)
eda
Blerina ... (3 muaj më parë)
Rajna, aria , doa , lea , noa

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?