Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjente
Prsh nèna jam shtazane mè ivf jam nè javen e 6,para 5 dite pata gjakderdhje shkova ne klinik urgjenc amo per fat mjekja tha beba asht mir po ajo qe me shqetson mas shumti se ende kam njolla kafe amo nga pak si te ju them e kaft e mbyllt si pastrim pom duket a sdi.terminin e kam te merkuren amo dhimt skam .ju lutem mè tregoni nga eksperienca juaj pres pergjigje
Zyma Alija (3 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?