Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testet e ovulimit
Nena qe jetoni jasht Nje e aferma ime don te provon testet e ovulimit po ka mar nje prej firmes Duchese ne muller e ka ble po thot se di a jan tsakta cilen e sugjeroni nena clear blu asht pak i shtrejt po a ja vlen dhe a keni njohuri rreth kaaj tjetres ju pershendes
Dritaaa .. (4 muaj më parë)
Ina Ina (4 muaj më parë)
Drita nuk e di pse po percjellet ovulimi me teste me se mire nga dita e 14 me pas mardhenie 1 nat po, 1 nat jo ose edhe me pak sepse sperma jeton deri ne 5 dite dhe ne qoftese eshte e shkruar me mbet shtatzane mbete, po foli edhe prej pervojes time se pas abortit muajin e pare kam marr terapi dhe ineksjon per vezore dhe e kam percjell ovulimin tek mjeku dhe kisha shume shpresa sepse mjeku me tha vezoret jan ne madhsin e duher dhe me pas te nesermen mardhenie sepse do te shperthejne gje qe nuk ndodhi shtatzania ate muaj, muajin tjeter prejt dites 14 kemi provu 1 nat po 1 nat jo dhe mbeta!

/komuniteti

/anketa

Nëse do të mund të zgjedhni mënyrën si do të lindni, cila do të ishte?