Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem pergjigjuni nena
Pershendetje si jeni kam nje shqetsim jam shtatzene 19+ edhe kur zgjohem nga gjumi po thuajse jam gati si permys e kam frik se mos e shtyp bebin jo e gjitha por vetrm nga ana r majt me shum e bash ne at pjes e kam dhe bebin a esht ndonje gje shqetsuese
ShqipeErina (1 vite më parë)
(1 vite më parë)
Jo zemer mos u shqeteso fare,un kam fjetur permbys deri sa me eshte rritur barku dhe me ka penguar.Nuk po e them vetem nga vetja ime por edhe doktoresha me ka thene qe nuk ka problem,me e rrezikshme eshte te flesh ne shpine.Gjithsesi heret tjera merre nje jastik dhe vendose te barku dhe midis kembeve se te ndihmon shume per gjumin.Shtatzani te mbare :)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?