Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dita 34 e ciklit
Ket muj kemi tentu disa her per shtatzani me 8 tetor
Me 20 tetor
Me 27 tetor
Me 31 tetor
Me 3 nentor
Me 5 nentor
Me 7 nentor
Para dy ditve kam ber test e ishte negativ.. Qe pas abortit qe kam pas ne maj ciklin e kam pas max 28 ditsh tani dita e 34 e ende asigje..Nuk jam e fiksuar per shtatzani thjesht thash ndodhta mu rregullu cikli me ne fund
Boa Shq (4 ditë më parë)
Boa Shq (2 ditë më parë)
Kam ber edhe sot nji test ne drek e eshte negativ... ndoshta ngaqe i ndava gjoksin djalit se di..javen tjeter do bej vizit
Julia Julia (2 ditë më parë)
Boa a ka ndonj te re ?
Boa Shq (4 ditë më parë)
Flm julia julia ju njoftoj per te reja
Julia Julia (4 ditë më parë)
inshalla h boa te plotesohet deshira ..perderisa e ke pas ciklin e rregullt kjo esht nje shnje e mire po prit dhe pak dhe perserite testin se ndoshta ke ngel von zmr
Boa Shq (4 ditë më parë)
Un them po i pres ti plotsoj 40 dit pastaj ta provoj edhe nji ndoshta nga e hena te bej edhe nje vizit se di.
Le L (4 ditë më parë)
O boa pse se ben edhe nji test te sigurohesh. Sepse psh nese je mbet me 31 tetor ose tash ne nentor eshte shume heret me kallzu testi per at arsye te del negativ

/komuniteti

/anketa

Nëse do të mund të zgjedhni mënyrën si do të lindni, cila do të ishte?