Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena edhe nje pytje majat e gjirit
djalin e kom ngji i ka 3 muj e gjys prej djehit me dhamin shum majat e gjinjeve kur po pin djali teper me dhamin pse athu.. mos nuk kam qumsht mjaftushum .. se psh mue e thith djali njo 2 minuta tani me percjellet po kshtu me than me pas qumsht pa u ndal jo sdi pse vetem kur percjellet gjini kam mir tani jo . kshtu pampersin e lagg edhe kanihere veq e kap e lshon e kap e lshon edhe durt veq ngoj pi man
N. . (4 muaj më parë)
N. . (4 muaj më parë)
Jo e dashur myk nuk ka se ekam percjell edhe masti e kam . Flm
Adelina Adelina (4 muaj më parë)
Kqyre mos ju ka ba djalit goja bardh, myk qe i thojn, se mu mka ndodh per qata mem dhimt, esht ni mast shum i mir Mundgel thirret te une shum ka pas efekt per kai raste, edhe nuk ki nevoj me shperla gjinin kur i jep me pi se aj esht i mir edhe per gojen e bebes.
N. . (4 muaj më parë)
faleminderit shum e dashur
Arieta D (4 muaj më parë)
Nuk e besoj qe e ki per shkak mungeses qumeshtit. Mund te jete ndonje infeksion i lehte por edhe mu ti kete lenduar bebi tu i thithe kur nuk ke pas mjaftushem, nese e mban gjate ne gji kah fundi mund te harxhohet dhe per ate dhemb. Mer vaj kokosi edhe i mban paster majat edhe ne rast infeksioni te ndihmon shume, edhe ti mban te bute per mos me te dhimt.

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?