Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

me ndihmoni nena
Pershendetje Nena shpresoj te jeni mir edhe bebushat ti keni mir pytja ime eshte e kam djali ne gji por mas sa.mujve tvjen cikli i par mbas lindjes faliminderit per pergjigjjen
Tina . (5 muaj më parë)
Tina . (5 muaj më parë)
Suzi mir o mash all ah po pin per mrekulli sum kan kap hahaha po kesh e po pisket e po flen bile ka qillu i urt melaqja jem po ti suzi si ke bebin
$uzi **** (5 muaj më parë)
Tina si ke djalin apo pin...Ne gjumin a eshte i rahatshem?..Si keni kaluar kto viruse..?.A ka filluar te qesh e te belbezon..Eee... Mashaall/ah*
$uzi **** (5 muaj më parë)
Pas 14 muajve me lindje tret..
Erina 4 (5 muaj më parë)
pas 6 muajve me.ka ardh cikli pas lindjeve
Umaraa 97 (5 muaj më parë)
jo jo so sen tina edhe nëse të vanohen
Tanna . (5 muaj më parë)
Pas lindjes se pare 7 muaj e pas te dytes u bona teper marak se u bon 1 vit e nuk me erdhen, tamon deshta me shku te mjeku me eerdhen pas 14 muajve ;)
A... R... (5 muaj më parë)
Tina, mua ende sme ka ardh cikli djalin e kam 8 muaj e gjys, e kam harru at ndjenjen e tyne ahahah
Tina . (5 muaj më parë)
Sara edhe xhu fliminderit kush i ka u rritshni me.Prind e my princess a osht najsen keq nese tvonhohet cikli shum a ?
FatmireJa (5 muaj më parë)
Mua me ka ardh cikli 1 vit mas lindjes
Suela Halili (5 muaj më parë)
mua me erdhi cikli 5 jave pas lindjes.
Umaraa 97 (5 muaj më parë)
tina mua 4 muaj pas lehonis më erdh cikli normal, deri në 1 vit ish normale mos met ardh edhe pse skam.pas qef un me.mu vanu qaq e elhamdul-ilah që nuk mu vanu shum. edhe un e kam në gji vajzën
Xhu Xh (5 muaj më parë)
Un mbaja shprese te rrija ca kohe pushim se kisha degjuar qe ka raste deri ne 1 vit nuk i vijne mestruacionet.Por me erdhen direkt muajin tjeter.Cdo trup esht ndryshe keshtu qe dhe koha e ciklit pas lindjes ndryshon.E pac me jete djalin.
Sarasara A (5 muaj më parë)
Hiq mos u merakos se te vin por te dikush vanojn ma shum..Urime per djalin me ymer te gjat e me shendet te mir u rrit pran juve
N K (5 muaj më parë)
Mu menjehere me rregull mbas nje muaji, edhe me paten thane uhh tash ka me tu ndal gjini mbasi qe te erdhen qfar fjale budallaqe. Eshte e vertete qe pakesohet sasia e qumeshtit kur dojne me me ardhe po qe rregullohet menjehere ne diten e dyte apo te trete.
Tina . (5 muaj më parë)
kam lindjen epar djali mi ben 3muj me 28 shkurt se dikush mthojshin deri 6muaj do deri 1 wit po thash tkom parasaysh qysh ju ka ardh cikli juve faliminderit per pergjigjet ????
Sarasara A (5 muaj më parë)
Mbas 6 jave e kam pas cikelin e par tani 3 muaj skom pas tani prap ja kan fillu edhe tash mvin qdo muaj
Boa Shq (5 muaj më parë)
Tina mua mka ardh kur kam pas djalin 5 muj e 10 dit
Bahtije Hetemi (5 muaj më parë)
Nvaret nuk eshte njesoj te secila.dy lindjet um ka ardh mas ni muji,e lindjen e tret pas 5 muajve.ka raste edhe deri 1 vit nuk ju vin.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?