Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vezet e fllanzes
Pershendetje desha tju pyes per vezet e fllanzes a mundem qdo mengjes me ja qit vajzes ne sup se ndryshe si han a kan efekt edhe a duhet 1 apo 2 vez me ja qit nsup pasi kam vajzen anemike vajza i ka gati 17 muje
Glina B (8 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?