Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Tableta per te mundime dhe te vjellura
Pershendetje te dashura nana, deshta me dite a ka tableta per mundimin dhe te vjellurat ne fillim te shtatzanise? Ju faleminderit
N K (2 javë më parë)
Aaa E (2 javë më parë)
N k une per vete 3 shtatzanit kom vujt prej te vjellurav sa edhe per infuzjona u bojsha mersha e ket shtatzanin e 3 mi pat qit dr qato tableta cariban mu mkan ndihmu per vete tash spo di a ndikon te krejt mir
N K (2 javë më parë)
Elsa nuk guxoj me rreziku pa u siguru qe ka tableta se beso aq keq kam qene mezi jam pastru per vete se leje ma diqka tjeter e djali shume i vogel ka nevoj per mua. In.Sha.Lla.H e dashur faleminderit shume. Eria jo zemer nuk jom ama mendum me fillu me tentu per shtatzani po pa tableta nuk guxoj as me e mendu... Aaa e, me tvertet per kete pune jane? All.Lla.Hu te shperbleft e dashur
Aaa E (2 javë më parë)
N k cariban tableta
Besjana (2 javë më parë)
Tabletat navalit jan shum tmira
Eria Eria (2 javë më parë)
Urime zemer ! Sa jave je shtatezen ? Mbare e mire
Elsa >>>> (2 javë më parë)
Shpresoj te te plotesohet deshira, sa per tableta sdi cfare te te them, e vetmja gje qe mund te them eshte qe shtatzanite nuk Jane njelloj, ishalla nuk te kap me mundime nese ndodh.
N K (2 javë më parë)
Jo Elsa zemer nuk jom, e kam djalin 10 muajsh, a e din pse po pys hahah burri po ka deshir edhe nje femije me e nise ama une shume kam qene keq me shtatzani dmth 2 muaj kam qendru e shtrime pa fuqi me u zgju ne kemb vetem kam vjell e kshtu qe tash me duhet me u kujdes per djalin i vogel eshte ende ka nevoj per mua dhe mendova nese ka tableta qe e lehtesojne ate mundim e kisha nis nje femije pse jo...
Elsa >>>> (2 javë më parë)
N k a je shtatzane e dashur? Me fal qe te pys por di qe ke lindur shpejt nese nuk gabohem.

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?