Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje
Kom pas me ban djalin synet se osht pak i ngusht e mjekja mka than qe mos mja qu fort gat mirpo puna e wirusit spo kom zemer me bon niher eh spo di a me bon a joo
Blondi Blondi (3 ditë më parë)
Blondi Blondi (3 ditë më parë)
Ky tash 7 muj i bon
Blondi Blondi (3 ditë më parë)
Se di kshtu qe po skuqet nuk e kom wrejt mirpo ajo kur e kom pat nktrollon mtha qe mos mja wanu shum e me bon po tash ra qiky wirus spo di shnosh ishalla sbohet najsen keq edhe pse se boj nihere
Bebi Noar (3 ditë më parë)
Prit edhe pak e dashur se sbohet kurgjo, se un djalin e patq vrejt qysh kur ka lind qe asht i ngusht e mjekt um thojshin qe sta bojm synet pa i ba 6 muj, kur i bani 6 muj filloj djali mu skuq tek maja, menjeher te nesermit e qova te mjeku me than qe duhet shum shum shoejt me bo se ka me marr infeksion, ti percjellja gjendjen nese e sheh qe skuqet a naj sen qoe meniher nese jo priit deri sa te kalon kjo situat

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?