Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Prezervativi
Pershendetje per te gjitha deshta me ju pyt prezervativi a eshte i sigurt per te mos mbetur shtatzen a e keni perdor a ka siguri sepse njeher nuk du me mbet shtatzen faleminderit nese me ndihmoni
albulena albu (1 javë më parë)
LilaD (1 javë më parë)
Te mbron edhe nga infekcionet, eshte mbrojtja me e mire
Dritaaa .. (1 javë më parë)
Menyra ma e shnetshme dhe me e mir asht me prezervativ mu mbrojt ..gjith jam mbrojt me prezervativ dhe ska bdodh me mbet shtatzan pa dashje

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?