Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Java 20
Java e 20 oj nena sa muaj i bie ? Se mu ka perzi krejt dikush mthot 4 muj e gjys dikush 4 e 3 jav spo di qysh mi llogarit
Doa Gashi (1 javë më parë)
L.ida ... (1 javë më parë)
Normale eshte doa ...Un e ndiej here me posht e here afer kerthize, varet diku ka kembet e diku duart..
Suela ♥ (1 javë më parë)
Doa java e 22 hyn ne muajin e 6
Doa Gashi (1 javë më parë)
Nena du me ju pyt edhe diqka diteve te fundit po e ndi ndoshta osht edhe bebi tu leviz posht afer vagines pak me lart sikur tuk tuk dhe ndalet a esht bebi pasi pom frigon pak?
L.ida ... (1 javë më parë)
Doa futu te profili im se kam publiku 1 foto qe mora ne internet.
Doa Gashi (1 javë më parë)
Faleminderit shume nena se u bona dyshim me jave po di qe i kom qikaq me muj mu ka pshtjell hahaha
L.ida ... (1 javë më parë)
5 muj doa...Nga java 18 ka fillu muj 5....
Violanda Bajrami (1 javë më parë)
doa e publikova nje foto tek muri im kqyre qato e kom gjet ne internet spe di a osht e sakt nenat qe kan lind ma heret e din me mire
Fitore A B (1 javë më parë)
Doa bashk me mu mujin e 5 kem hy, kur i bojm 24 jav plotsohet muji 5 hyjm mujin e 6.
Lori Lori (1 javë më parë)
Persh doa 20:4=5 muajsh je p.Sh 21-ta jav i bje 5muaj e nijav... 22jav, 5muaj e dyjav e kshtu me radh... 24jav 6muajsh...Klm shtatzani te mbar.
Soleila Elaaa (1 javë më parë)
Shkarko programin pregnancy ne play store..aty i ke me detaje javet e muajt
Lumturi Kr1718 (1 javë më parë)
Java e 20 i bie qe ke hy ne muajin e 5.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?