Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Levizjet
A ka mundesi te jete beba duke levizur pak me lart se vagina vetem ben per 2-3sekonda tuk-tuk dhe mndalet. U mbyta tu bo pytje ama ne javet e kaluara e kam ndi por ma ndryshe sikur te prek dikush leht bark e tash spo di qysh me jau spjegu disi si tuk tuk edhe mndalet...jom ne javen e 20
Doa Gashi (4 muaj më parë)
Ina Mus (4 muaj më parë)
Po ashtu me leviz edhe mua pasi e kam shume posht . Tani jam 23 jave dhe e degjoj edhe ne nivelin e kerthizes pasi aty ka kembet ne baze te ekos se fundit qe kam bere
Violanda Bajrami (4 muaj më parë)
edhe mua njejt me ndodh doa
F & F Sh & S ... (4 muaj më parë)
Doa qashtu doket prej bebit e ki, shijoj se ki mu knaq. Mu mas shumti prej shtatzanis mer malli për lëvizjet e bebit nbark. Ti masi shtatzanin e par qata tvjen interesant.
Blerta B (4 muaj më parë)
Doa mu zakonishte kur jam kan ne javen e 20 um ka bo qeshtut si mem mshu pak qysh po thu edhe ti tuk tuk.beba eshte hala e vogel prite edhe do jave tani ja ndjen levizjet ma shum. Qathere e dallon shum beben.mos u streso besom qe gjithqka duhet te jete mir.
Elma004 (4 muaj më parë)
Po mu m ka ndodh kur isha ka java 18 kisha levizje shum t lehta si flutur qe nga java 21 kam ndjer me shum tash jam 24 jav e ndjej dhe me prekje mos u ben merak sepse levizjet ndryshojn nga se trupi duhet te mesohet me levizjet mua shum posh me levis ndonje her me nalt se ndron edhe pozitat bebi mos i ben merak thjesht shijoe se eshte lumturi e paharushme...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?