Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Hekilobakteri
Pershendetje nena si jeni me shendet Urime dita e femijeve dhasht zoti ju qe skeni te ju gezoi zoti e ju qe i keni tju tuaj zoti
Une kam nje shqetsim ka vite qe kom dhimbje te lukthit aq shum me dhemb kaniher sa prej dhimbjes dyfish bohna e qe sa dit Po me rrin ndjesi e fryrjes sikur me te mbet diqka ne gjoks sa as frym spo muj ngihna edhe goja Po me rrin me shije metali e kam lexu qe helikobakteri i ka keto simptoma po un nuk e kam ven Shum rendsi veq me barna mka kalu e tash as Barna nuk po me hjeket kjo ndjesi para 2 nete Kisha tug naten ne Gjum sa qe Kur mvike me vjell gjoksi sikur te qahet mdhimte nuk e di pse kom vendos me shku me i bo analizat besoj javen tjeter Se kete jav skam mundesi vetem Deshta te ju pyes nese ndokush ktu e ka pas helikobakterin qysh ka vepru dhe a jan qito simptoma te tij
Ttoole1 ... (1 muaj më parë)
Vlora . (1 muaj më parë)
Une e kam pas por asnje simptom se kam pas rastesisht ma kan zbulu kom perdor 7 dit antibiotik dhe ka kalu ...por tash mbas 3 viteve shpesh prap kam probleme me lukth djegsim dhe kaniher vjellje te vnerit por mjeku vetem tableta Pantrapazol me ka jap me perdor dhe ndihem mir analiza me nuk kam ba per ket bakterje se di ndoshta e kam ende ..
Drita Aliu (1 muaj më parë)
Un e kam pas helikobakterien ama dhimbje nlukth skom pas veq mka ardh me vjell qdo mengjes 5 em ka dal gjumi per me vjell edhe kom pas temperatur tmbrendshme ama sa kam degju une nuk i kan krejt simptomat e njejta, mir qe paske vendos me bo analizen. Un kam perdor antibiotik edhe me dy her terapi mka kalu. Qdo tmire!
Ttoole1 ... (1 muaj më parë)
Faleminderit fitore po gjithsesi edhe nje konsult me dr vetem se edhe pervoja e te tjerve esht shum ndihem e madhe do ti kerkoj edhe kto kapsulat faleminderit shum
F & F Sh & S ... (1 muaj më parë)
Nëse ke problen me lukth provo kudretnar disa te afërme tmia ju ka ndihmu shum, kerkoje në dyqane islame me kët emër "kudret nar" jan kapsulla nëse s gabohem. Por mwgjithatë mere edhe rekomandimin e mjekut. Shërim të shpejt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?