Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena pershendetje
Nena para 2 javesh bera zgjerim te kavitetit te uterusit nepermjet histeroskopise. A ka bere ndonjera prej jush te njejten procedure? Ju jane rritur shanset per te ngelur shtatzene?
Lorela Hoxha (2 javë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?