Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Psikolog per te rritur
Pershendetje nena kam nevoj per ni psikolog te mir per ni te aferm ju lutem nese dini me shkruni
Flm prej te gjithav..
Umra @ (1 javë më parë)
Ive Ive (1 javë më parë)
Eshte me te vertet shum e pergatitur dhe mbase ngaqe ka jetu shum jasht me pelqen menyra se si i shpjegon gjerat pa paragjykuar.
Tanna . (1 javë më parë)
Jam befasu me te sa gjuhet i din , sa shume mundesi ka pas te punoj jashte ,prap e ka zgjedhe Shqiperin edhe jep shume keshilla , shume e gateshme me ndihmu dhe teper pozitive qdo here! Lum ne qe ka kesi persona akoma jemi me fat!
Ive Ive (1 javë më parë)
E vertet tanna eshte shum e sjellshme dhe nese do kisha nevoj atje do drejtohesha menjehere
Tanna . (1 javë më parë)
Hahaha ive ive ne te njejten kohe dyjat per te njejtin person :)) me te vertet ish teper njeri pozitiv!
Ive Ive (1 javë më parë)
Prsh nje psikologe qe punon online eshte aljona jonuzi e gjen ne instagram aljona_psikologe
Tanna . (1 javë më parë)
Aljona jonuzi ne tirane e mrekullueshme! E ndjek veq ne instagram ama eshte teper e zonja!

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?