Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mickonjat
Pershendetje nena, urime se pari festa e Bajramit. Desha me ju pyet a dini cfar te bej kunder mickonjave, e kam bebin 3 muaj dhe po frigohem mos po e pickojne, mua duart dhe kembet me kruhen nga pickimi, dritaren e kam te hapur por i kam perdet e trasha, a mund ta lyj bebin me sprej kunder mickonjave? Si mbroheni ju?
Liza Krasniqi (5 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?