Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Me ndihmoni nena doktori me coronavirus
Prsh nena un jam ne javen e 35 te shtatzanis kontrollat i bej te burim krasniqi sot.mora vesh qe ka dal pozitiv me coronavirus un e kam lindjen e 4 me.operacion dhe me duhet me lind me 37jave ju kisha lut nena nese dini ndonje mjek ne spitalin lindja ose ne kliniken amerikane qe mundem me ma kry lindjen ndonje mjek i mir edhe a me marin persiper mem kry pasi qe skam bo kontrolla shume keq jam mka.rrok stres shume
Faleminderit qe gjeni kohe mem ndihmu
Sumeaaaa Mehmeti (4 ditë më parë)
Vezire Krasniqi (3 ditë më parë)
Armend sadiku ne klinken americane
Liza Krasniqi (4 ditë më parë)
Shko te lindja besoj kalon mire, eshte drejtori i spitalit eshte mjek i mire.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?