Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Un linda
Pershendetje me ne fund edhe un linda.
Pas 48 ore dhimbje malltretim neper dhoma te spitalit me ne fund dikur vendos qe te me fusin ne operacion.
Faleminderit all ahut qe dyt jem mir e ish alla edhe ju kini lindje te lehte u gezofshit gjith faleminderit
Blerta B (3 ditë më parë)
Ana . (3 ditë më parë)
Me jete te gjate..Shyqyr jeni mire te shkuara ty
Lumturi Kr1718 (3 ditë më parë)
Urime blerta e paq me jete te gjate e te lumtur bebin. Ty sherim te shpejt.
Jeta Hoti (3 ditë më parë)
Urime, me jetë të gjatë
Rina Anir (3 ditë më parë)
Urime për bebushin u rrit me prind, ty shërim të shpejt, unë sot bëj javën që kam lindur me prerje cezariane.
Mrs Krasniqi (3 ditë më parë)
Urime past fatin e bardhë bebushi,e ty sherim të shpejt.
Umaraa 97 (3 ditë më parë)
urime , me jet gjat bebin e ty shërim të.shpejtë
Blerta B (3 ditë më parë)
Me dhimbjet edhe gjakderdhjen qe kam.pas u dashte gjithqysh me operacion sepse ishim ne rrezike un dhe bebi. Mirpo nese se kisha pas rrezikun do te lindja ne menyre natyrale.
Dorina Tina (3 ditë më parë)
Urime ishalla e ki me jetë te gjat , ty sherim te shpejt
Miamar Mia (3 ditë më parë)
Urime te te rroje bebi!po te te benin nje pyetje tani :çfare lindje do zgjedhesh,a do zgjidhje natyralin prap?
Aaa E (3 ditë më parë)
Urime bebi me jete te gjate e ty sherim te shpejt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?