Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Veshi i vrar(mavijosje) te djali
oj nana djali duke kercy mbi krevet e vrau lapren e veshit dhe ju aj pak e mavijos.
Ja lyta me margarin edhe i dhash sirup kunder dhimbjes.
Qajti pak u ndal , tash e ka zon gjumi se kesh duke e bo gati me flejt.
Po tutna mos pi ajet ma shume a diqka.
A ju ka ndodh naj njeres .
Ju pershendes
M N (3 ditë më parë)
M N (3 ditë më parë)
Insha A llah rinë se bash mka bo marak , mujsha tash me ja bo me akell nese nuk i del gjumi. Kshtu u kthy ne anen e veshit qe e ka lendu flejka, po thom nese e kish lendu teper sun kish flejt. Ta shoh deri neser mengjes se si pi bohet. Gjithsesi flm shume per prgj.
Rina Anir (3 ditë më parë)
Manjolla mos u bëj merak nëse e ka lendu vetëm jasht, mbështjell akull në lecka e vendosja në vendin ku e ka lëndu. Të shkuara.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?