Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Venat
Pershendetje nena, une jam ne javen 34 dhe kam probleme me venat ne kembe dhe ne vegine dhe para dy dite mjekija ime me sigjoroj te lindi me operacionsepse tha osht shumm rrezik me lind normal.... ju lutem a e ka pasur ndonjera kete problem si une.. ????
lita.osmani@gmail.com (6 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?