Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Prsh nena vaj ulliri
Nena ketu para 1 viti kom lexu qe vaj ulliri me ly vaginen behet elastike lkura edhe lind lehte a eshte e vertet kjo me vaj ulliri ?
Nora Hyseni (1 muaj më parë)
Natyra1999 ???? (1 muaj më parë)
Mos ke dert ,z o ti sna sprovon me teper qe smujm.Kshtu qe do kalosh teper lehtt sikur ne qe kemi filluar dhe fmijet e 3 te nos ke dert
Nora Hyseni (1 muaj më parë)
Natyra1999 edhe une e kom pa portal prandaj se e vertet eshte frik kam se pasi lindja e par diqka qe se kom provu asnjehere me pare prandaj se me qen e 2 3 isha kan e pregadit qfare dhimbjesh jane ...
Natyra1999 ???? (1 muaj më parë)
Para shum vitesh kete e ka than nje nen ne portal te cilen i kemi besuar te gjith shumee dhe mendoj qe ndikon per te mire.Asgje nuk eshte nese e provon e lyhesh me vaj.Pasi lekura zbutet nga vaji..Te kutpoj qe je ne stres dhe ke mendjen aty por mundohu te qetesohesh me bindjen qe do kesh dhimbje por ne fund do te fitosh dhr do e kesh ne krah njr bebush
Adelina Adelina (1 muaj më parë)
Valla nuk besoj
Lejla Abazi (1 muaj më parë)
un skam ngu sen tkisha than mo ju besu mdoket sen palidhje
TARAAJ (1 muaj më parë)
O Nora pse me kaq stres moj ,po do behet si ka then zoti mi jo si duam ne hajt moter bej dua zotit te ta lehtesoj lindjen e te dilni shendosh e mire te dy nukk je as e para as e fundit qe po lind ,po te ishte aq keq nuk kishim bere nga tre e me shum femij,ik mer vaj ricini pije e per 1 ore i kryn krejta,inshallah mbare e mire ju ruajt zoti te dyve,e hiqi nga mendja kto mendime po qe shkru me vujt edhe ne hen me shkue ste ben kush derman ,vec zoti esht

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?