Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nga pervoja e juaj,mjek te mire per pcos?
Përshendetje!
A mundet dikush me ma sygjeru ndonje gjinekolog te mire ne kosove,ndonje qe ka pasur sukses tek rastet pcos,sipas rasteve te juaja!
Faleminderit shume!
K.Rr (2 javë më parë)
Elaela (2 javë më parë)
Per pcos terapia osht gati gjithkah e njejt nuk ka diqka drejperdretj qe duhet me pi per pcos po me konbinine varet edhe prej trupit tone, p.sh un jom kan e trash 93 kg e kom pas pcos terapia ska pas efekt deri sa i kom hek 23 kg me fitnes , mu kan rregullu mestracionet edhe meniher kom met shtatzan mas 10 vitev
Arta Juka (2 javë më parë)
Te kisha preferu me shku te sistina ne maqedoni shkup,ju qe keni kesi lloj probleme skisha prit aspak me hargju koh neper gjinekolog te thjesht,kunata ime esht me ket rast dhe ketu i kan than me prit 1 vit pastaj kqyrin me kontrolla e terapi,veq njeri kur e mendon 1 vit me prit kot,e tani nuk je sigurt a met fill shtztan me terapin qe ta japin,keshtu qe ma mir me fillu menjeher me mjekim neper spitale te mira e te njoftuna qe jan si sistina ne maqedoni,kusherira ime 16 vite ska pas fmi,gjithkah ka bo kontrolla edhe ne amerik e sja kan gjet ilaqin ne sistin tparen kontroll qe e ka bo ka mbet shtatzan,ju kisha than krejt juve qe keni probleme mos humbni koh e filloni menjeher me mjekim se koha po hec shpejt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?