Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ne merak
Nena kam djalin 3 javesh po shum paknpi gji dmth 5 min edhe gjat gjith kohes grindet edhe nuk pin sa fillon e pin skuqet mledhet jam ba merak sdi ani mkafton qumshti .. un gji kam shum mir se kur pin i de jasht e shof qe kam edhe pampersin e lag bilem shum po urinon edhe ati kam ni qfar dyshimi pse kaq shum urinon a mos asht i ftoht .. me jepni naj mendim nena
Dritaaa .. (2 javë më parë)
Dritaaa .. (2 javë më parë)
Para ni jave e peshova kishte shtu e shti nuk e di mo a ka shtu ose jo po hiq sum doket qe frihet skam pa kshu per 5 minuta mu fry bilem naj her as 5 min si ban
A K (2 javë më parë)
Drita edhe un shum kom hek me qik edhe hala heki kapak se nuk pin , veq mbledhet se meniher pi filojm gerqat sit pin amo nese urinon e del pernevoj kqyr edhe per pesh a shton

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?