Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

a osht pozitiv ky test ju lutem nena
Foto esht ne muri
Elsa Hakaj (5 ditë më parë)
Arta Juka (5 ditë më parë)
Po pozitiv esht,shtatzani te mbar dhe te leht
Orkidea Shahini (5 ditë më parë)
Po doket pozitiv, urime shtatzani te mbare
Elsa Hakaj (5 ditë më parë)
Tani e bera edhe nje tjeter po e postoj
Adnila Ada (5 ditë më parë)
Mua me duket se shoh 3 vija pa dashur te te humb shpresat uroj me te miren per ty shpreosj te keje mebt Me te vertet.
Enea 1234 (5 ditë më parë)
Shume urime pozitive duket plus qe te ka kalu dhe si date cikli! Mbare e mire te shkofte!
Rea . (5 ditë më parë)
Po pra pozitiv pa pik dyshimi urime zemer
Leurita (5 ditë më parë)
Urimee e dashur ishalla te ec mbar shtatzania edheun kisha vones sot bera nje analiz gjaku dhe me doli shtatzane 4 jave inshallah je edhe ti
Elsa Hakaj (5 ditë më parë)
Rea pas 3 min e dashur hera e par qe mdoli kshtu edhe pak si e pembe se herav tjsra ps 6-7 ore u doke si e hint jo e pembe asniher smka dal kshtu kaq shpejte vija e 2 per ate po dyshoj qe ket muaj kam mbet ! Faleminderit te gjithav ishalla kam mbet neser e perseriti prap
Teuta Sefadini (5 ditë më parë)
Po e dashur pozitiv eshte veq te shkofte mire e me nje bebush te shendoshe e te hajrit
Rea . (5 ditë më parë)
Po mir elsa pozitiv po duket insha a llah me nje shtatzani te shndetshme e me femij te hajrit mirpo deshta met pyt se tnjejtin lloj te testit e kom bo edhe njejt mka dal veq ma.pak me shihet mu vija po deshta met vet mas save te ka dal kjo vija e dyt a direkt tka dal
Anda... L (5 ditë më parë)
Po qart po shifet , urime
Ari H (5 ditë më parë)
Urime ... E mar me mend qfar gèzimi ke .. Tè shkoft mbarè
M N (5 ditë më parë)
Elsa vija e dyt po vrehet mirpo e zbeht shpresoj inshaallah ke mbet.
(5 ditë më parë)
Po pozitiv eshte.
Dion Noar (5 ditë më parë)
Une e shoh nje vij te zbeht besoj se eshte pozitiv urime te shkoft mbar deri ne fund.
Vali Shaqo (5 ditë më parë)
Po elsa pozitiv duket, te ecte mbare, mire do ishte te beje nje hcg analiz gjaku qe te shikoje si po ecen shtatzania

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?