Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sekrecionet
Pershendetje Nena jam ne javen e 36+4. kam sekrecione te ujshme pa er pa ngjyre ne fillim pata mendu qe eshte ujt e bebes por mjekja me tha se sekrecione perdora do vaginaleta qe mi dha mjekja. po perseri po kam po e hetoj me
duket si me urinu a eshte qe po pastrona a ju ka ndodhur juve !?
Arta Fazliu (5 ditë më parë)
Arta Fazliu (4 ditë më parë)
Faliminderit per komentin .E kam bere para nje jave por mjeka me ka thene qe nuk o ujt e bebit por sekrecione mka dhen vaginaleta me perdor k perdora nje jave po e thash te pyes a mos eshte se mos ndoshta po pstrona. !
Anaisi >> (4 ditë më parë)
Ik beje nje vizit se mos eshte uji i bebes. Mua nuk me ka ndodh ndonjeher .

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?