Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nena
Pershendetje Nena kam
Djalin afer 6 javesh e kam vërejtur edhe me par mirpo sonte ka pas shum dridhje te mjekres...dhoma nuk esht e ftohur ne temp normale..mos ka bebi ftoht apo esht dicka tjeter.??
Lina0610 (2 javë më parë)
Saliona (2 javë më parë)
Pershendetje nena ...dridhja e mjekres tregon qe bebi ka ftohte prandaj fuhet treguar kujdes me temperaturen e dhomes dhe me veshjen...shikoji kembet nese i ka te ngrohta dhe duart
Miamar Mia (2 javë më parë)
Mbase ka ftohte ,mbaj nje termometer dhome.Me sa di une,duke iu referuar temperatures se dhomes se maternitetit qe ishte 26° dite/nate dhoma e bebit duhet te jete shume e ngrohte,pastaj bebin vishe nje rrobe me teper se cke veshur ti.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?