Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Infeksionet
Prsh nena
Kam ber diss teste shtatzanie dhe pas 10 min testi ka dal negativ , mua kete muaj cikli me erdhi as kontakt seksuar skam pasur keto koh , por pasi me iken cikli me ndodhi qe kisha dhimbje gjoksi e fryrje te ti si dhe dhimbje mezi dhe nen bark ne form brezi dhimbja po me teper neper ansore te vagines si cpime , dhe urinim t shpesht dhe sekrecione te bardha si lengje me shum , kam ber nj analiz urine e cila me doli e coli gjurm albumine dhe ruaza t bardh 25 per fush , doja t pyesja sa kushton berja e nje strisho vaginal ne privat? Nese dikush ka ber , mundet te gaboj nje test shtatzanie te dal negativ kur cikli ka ardh dhe pas 2 muajsh pa kontakt seksual?
Sajmiramane (2 javë më parë)
TARAAJ (2 javë më parë)
Avash motra mos gjykoni kaq shum,ka njerez te pa informuar nuk esht nevoja me gjyku ne menyr banale,a e keni portalin per te ndihmuar nenat grat apo vajzat apo e keni me gjujt kungja pa lidhje,vec gjykuesi gjykon jo ju ,nje cop mishi
Noar Babyyy (2 javë më parë)
Oj moter nale pak e mos ja jep gjithkujt se merr infeksion,smunesh me qen shtatzan kur dy muj tkan ardh kto, sdi pae boni pyetje palidhje seee
Albania Albania (2 javë më parë)
Jo jo nuk je shtatzan pa t'hi ska shtatzani ma troq si do me ta than ... ndoshta ke ndonje infeksion ose thjesht trupi ndrron menyren e funksionimit se vitet ecin sje gjithmon njejt
Vali Shaqo (2 javë më parë)
Mir eshte mos tu kthehet pergjigje fare,se jane aq mosmirnjohes sa bejn pyetje dhe nuk pergjigjen me, ose tallen
Anda... L (2 javë më parë)
Popo nashta me drita kerrit met oj qyqe , njerzit qe sa provojn kaniher me ka 6 7 muj s mesin shtatzan , ti me vetin do me met a ?
Sajmiramane (2 javë më parë)
Vali e dashur kam pasur kontakt seksuar para dy muajve ndaj u shjetesova per nje shtatzani Mund te me thoni cfar analizash duhet te bej per te par nese kam infeksion vaginal ?
Vali Shaqo (2 javë më parë)
Si mund te jesh shtatzan pa kontakt seksual???
Dorina Tina (2 javë më parë)
Besoj qe ke qregullim ciklit ndoshta edhe nga infeksioni se urinimi i shpesht edhe sekrecionet qe i ki. A i ke bere analizat per infeksion ?? Ishalla tkalon sa me shpejt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?