Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Java 28
Selam nena . Une jam ne javen e 28 deri tani po shkon gjithqka mire , ne shtatzanin e par kam qen me tension te lart po ne kete ende joo , vetem sheqeri mu ka paraqit tani po me kujdesje ndaj ushqimeve gjithqka po shkon ne rregull . Sot e pata kontrollen une beba peshonte 1.274 kg , deshta te di cilat nga nenat esht njejt me mua me jave ti ndajm eksperiencat bashk .
A & T (6 ditë më parë)
A & T (3 ditë më parë)
Shum faleminderit umara . Insha-all-ah edhe ty te shkon mar e mire deri ne fund .
Umaraa 97 (4 ditë më parë)
Elhamdulil-lah që po të shkon gjithçka mir e dashur ..Me një beb të shëndoshë in shaa all'ah .. Un jam nfillim veq dashta met prsh .. :)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?