Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Depresioni qe me ndjek
Kam kaluar nje abort nena para 7 muajsh spontan , dhe qe pres asaj dite kam ren ne mendime vetem aty me ri mendja mir menderisht por dhe fizikisht sjam mir , un dhe burii jemi vec ai ne emigrim dhe un ketej per pas aboritt skisha dhe me deshir seksuale pavarsisht se burri me ka qendruar afer vinte ikte , dhe kontakt paten vec 2 her pas 5 muajve te abortit pasi dhe pas ati kontakti kan kaluar 2 muaj dhe prap skam deshir seksuale me mundon dhimbja e koks kam dhimbje dhe gjoksi urimim t shpesht dhe gryerfje barku kam dy muaj bej teste por vec negativ me kan dal munden t ejen negativ dhe pas 2muajsh mos te gabojn keto teste me thoni si te clirohem menderisht
Tearesa (2 muaj më parë)
Albania Albania (2 muaj më parë)
Pershendetje tash ty ose tka kap depresion i madh e sje tu dit qa je tu than ose sjam tu tkuptu un ... po thu qe 7 muj ske pas aktivitet seksual vec 5 her me burr dhe hera e fundit ishte para 2 muajsh ... spo tregon as kur e ke pas ciklin e fundit as kurrigja ti nqs nik ke cikel qe 2 muaj hicu testeve po shko te mjeku moter ... sa per deshiren ti duhet me e liru pak veten se kot e ke qe ngul koken ne at pik nuk qet gja ndrit besom ta them nga eksperiencat e mija keshtu qe vazhdo jeten e meru me dicka duje edhe burrin se ke me largu prej vetes pa tpas faj vec 1 dit kir ke me pa qe ai nuk don ma me u kthy ka ana jote e jastekut njerz jemi edhe lodhemi edhe merzitemi besa te flesh pa arsye me gru si me moter per aq gjat koh edhe msohesh e ska me i ba pershtypje ma a je a sje ti afer ti je femen respektoje veten edhe ruje lidhjen

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?