Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cikli me vones
Pershendetje kisha nje pytje kam vones te ciklit qe 2 dit bera nje test me doli negativ nje kosisht jam duke e perdor nje qaj virak quhet a mund te jet ky qaj arsyea e voneses t ciklit a ka pas najkush vones me ket qaj edhe nese zgjat vonesa eciklit qa me sugjeroni te pres per te ber edhe nje test edhe n mremje gjat ditesapo ne mengjes del me i sakt faliminderit
Amxh (2 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?