Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Hormonet
Pershendetje nena jom e sapo martume kom probleme me hormone mashkullore dmth pa tableta skom mestracione. Desha me i pyt nenat a ka najkush qe e ka pas njejtin problem edhe kan mbet shtatzan qka duhet me bo theksoj se jom edhe mbi pesh. Ju faleminderit.
Valentina Shala (2 muaj më parë)
Rabije. M (2 muaj më parë)
Kujdesu per ushqimin. Pi uje shume 2-3litra uje ne dite, ha me shume jeshil-lleqe perime jeshile dhe krejt tjerat. Ec me shume beja vetes orar te caktuar per ushtrime te preferoj ne youtube " work at home for beginner" shkruaje dhe ndrro ushtrimet kohe pas kohe. Jan me te lehta se sa te shtrihesh e te qohesh vazhdimisht duke i ndrru ushtrimet. Do kenaqesh me beso vet e kam provu. Keto jan tamam ushtrime qe te djersijn kenaqin dhe jepin disponim dhe bash per dembel jane.
Albania Albania (2 muaj më parë)
Nrrall tpar duhet me u lig pak meqe je mbi pesh dhe keshtu stabilitohen edhe hormonet po te duhet patjeter te dobsohesh

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?