Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Femiet
Qka i jepni me hanger femiet 10 muj
Violetaa (13 ditë më parë)
Sea Sea (12 ditë më parë)
Un e kam 9 muj djalin i jap sup lloje te supave i qes karrot me rende brenda gati qso mengjes kam fillu vez mi dhan kapak makarona integrale oriz dmth pilaf kos pastaj i bej pemet ne mikser gati te gjitha llojet e pemvene kombinim m3 banane edhe e ul me tavolin ja kerkoj te gjitha gjellerat ngapak ti shijon ti qfar i jep pasi qenka 10 muj

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?