Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mirmbrema
Nena mirmbrema,,dje isha tek doktori kisha ekon ,12 javeshe shtatzene,,gjithqka eshte ne rregull me tha ,,por Kur erdha ne shtepi Po kontrolloja parametrat e ekos dhe Kur Pashe rrafjet e zemres ishin 167 ,,u merzita pak,,por prap mendova Kur doktori me tha gjithqka eshte ok,,edhe diqka tjeter me shikoj per gjinine dhe me tha 50% eshte vajze,u habita se ketu ne Angli sta tregon kush gjinin kaq heret,qa mendoni ju sipas eksperiencave tua ..faleminderit ,gjith te mirat per ju
Ori Lori (7 ditë më parë)
Albania Albania (6 ditë më parë)
Jo nuk eshte e ndaluar si qenka e ndaluar kur me analiza me te hollsishme tezakja ime qe ne javen e 8 te shtatzanis e ka mar normal edhe merqenjen e gjenetikes se femijes pasi eshte pak madhore ne mosh por dhe gjinin e bebit ne londer jeton edhe ajo smunet me e ndalu kush me lidh me te tregu gjinin thjesht nuk tregojn pasi ka lloj lloj mentalitetesh dhe per te paandaluar nje abort te munshem nk tregojn po jo se e kan te ndalur
Ori Lori (7 ditë më parë)
Noar faleminderit ,,u habita se ktu e kan tendaluar para javes 20,,edhe ky i tha burrit asht shum i vogel Po 50% asht vajz,,mendova mos ndoshta ky e ka pa mire Po me ka thene mua se 50% asht vajze,pasi e Di qe ne shqiperi ta tregojn qe 12 javeshe,,..faleminderit
Noar Babyyy (7 ditë më parë)
Ori lori thojn qe nese te rrahurat e zemres jan mbi 150 eshte vajze nen 150 eshte djal, ski qka quditesh qe ta ka tregu gjinin se te na nkosov me 12 jave gjithmon e marrmi vesh gjinin, po inshallah do zoti osht shnosh e mir e lind e shkirohesh met mira
Ori Lori (7 ditë më parë)
Nene shum faleminderit per pergjigjet,,,nuk e di Moj nena kjo eshte shtatzania e trete ,para se te mbetesha shtatzene mezi prisja te kisha dhe nje bebush tjeter,sapo e kuptova qe isha kam shum stres,,qdo sekont e kam mendjen aty..Arta nuk me ka dhene foto vetem nje flete me parametrat e ekos,per gjinin nuk e kam problem,veq te jete mire,,ju falenderoj shume te gjithave
Lejla Inara (7 ditë më parë)
Mos u merzit neser rrajet e zemres jan tte shpeshta edhe leviz bebi shum dije sigurt e ke vajz . A e ke par ne eko aty qe leviz
Lina Gashhi (7 ditë më parë)
Urime.ishalla te shkon deri fund mir more zot qik.djal veq.ishnosh ishalla osht
Arta Juka (7 ditë më parë)
Se pari urime inshallah te shkon mbar e mir,e sa per rrahjet esht normale,e per gjini sdi qka te them,une jetoj ne suedi pa i be 19 ose 20 jav sta tregojn gjinin,edhe normal aq heret me 12 jav ka gjasa edhe me gabu,postoji fotot e ekos se une kogja ja qelloj gjinin prej mbaj javes 12,nese foto duket qart
Albania Albania (7 ditë më parë)
Pse u merzite per rrahjet e zemres ato kenkan normal e sa per gjinin varet pozicionit bebes ska lidhje me ku jeton krejt asht deri te mjeku edhe se si beba asht e pozicionume e paq me jet ishalla te lind shnosh mos e streso veten kot
E B (7 ditë më parë)
Ori lori urime per shtatzanine inshallah mbare e mire deri nfund e pac nji bebe te shendoshe e te hajrit,sa per rrahjet e bebit esht nrm moter mos u mrz,per gjinin them se je akoma heret tpakten edhe 2 jav mua sakt ma ka tregu 14 javshe gjinine

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?